Close

İade ve Teslimat

İade ve Teslimat

https://www.voltrun.com.tr sitelerinde bulunan tüm ürünler kendi garantisi altındadır; ürünlerin kendi garanti koşulları geçerlidir.

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmuyor. Siparişinizle ilgili sorun olan herhangi bir durumda bize destek@voltrun.com.tr mail adresinden ya da +90 216 906 07 97 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Teslimi yapılmış ürünlerde kargo firmasının sorumluluğunun da eksiksiz yerine getirmiş olduğunu unutmayınız. Bu durumda tüm fatura nüshaları ile Aras Kargo’ya karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, hesabınıza iade edilir.

Voltun Bilişim İletişim ve Org. Hiz. Tic.Ltd.
Kazım Karabekir Mah. Erzurum Cad. Mutlutürk Sok. Ümraniye – İSTANBUL
Telefon: +90 216 906 07 97
Mobile: +90 535 815 42 40
E-Mail: destek@voltrun.com.tr